Historie Toffifee

V roce 1973 světová novinka. Dnes stále jedinečné a dostupné ve více než 100 zemích: historie úspěchu Toffifee.

Toffifee na celém světě
Dnes

Toffifee na celém světě

Neuvěřitelný úspěch! Lahodnou kombinaci lískového oříšku, karamelu, nugátu a čokolády si lidé mohou vychutnávat již ve více než 100 zemích na celém světě.

Všechno nejlepší!
2013

Všechno nejlepší!

Toffifee slaví čtyřicátiny – pod tímto heslem vychází v dubnu zvláštní edice „Všechno nejlepší“ s výherní soutěží. Každé 500gramové akční balení navíc obsahuje exkluzivní recept na narozeninový dort sestavený speciálně u příležitosti jubilea.

Pro celou rodinu
2000

Pro celou rodinu

V novém tisíciletí Toffifee je a zůstává jedinečné. I v zahraničí je Toffifee stále oblíbenější. Kombinace, která nabízí to správné potěšení pro všechny chuťové buňky, je zážitkem pro celou rodinu.

90. léta
1990

90. léta

Křiklavá, pestrá a trochu bláznivá – taková byla 90. léta. A jak to vypadalo s Toffifee? V televizi se velcí i malí objevitelé vydávají s čokoládovo-oříškovo-karamelovou lahůdkou na objevitelskou výpravu. Ale když se do hry dostává Toffifee, všichni se hned zase rychle vrátí domů.

Jednoznačně Toffifee
1980

Jednoznačně Toffifee

“... radost se skrývá v Toffifee!“ Nový slogan je tady a v televizních reklamách se Toffifee prezentauje jako sladkost pro celou rodinu.

Jedinečné až dodnes
1973

Jedinečné až dodnes

Černohnědé a s lískovým oříškem – tak se Toffifee v roce 1973 poprvé objevilo v Německu. To, co bylo původně míněno jako malá energetická svačinka pro pracující ženy (s příhodným sloganem „Pochutnej si v letu“) se brzy proměnilo v něco víc: s Toffifee se firmě Storck podařilo přinést na trh opravdovou světovou novinku.