FAQ Toffifee

Obsahuje Toffifee zvířecí produkty?

Jediné zvířecí produkty, které Toffifee obsahuje, jsou mléko a mléčné výrobky

Obsahuje želatinu?

Ne. Toffifee neobsahuje želatinu.

Mám alergii na arašídy / mandle / jiné ořechy. Můžu i tak jíst Toffifee?

Na balení je upozornění, že Toffifee může obsahovat mandle, arašídy a stopy jiných ořechů. Tato informace je určena pro osoby s těžkou alergií na ořechy a arašídy. Toffifee může obsahovat stopy těchto ořechů, i když nejsou součástí receptu. Například arašídy ve složení Toffifee nejsou, ale dodavatelé ostatních přísad mohou zpracovávat také produkty s arašídy.

Je Toffifee bezlepkové?

Toffifee je zcela bezlepkové. Hladina lepku je tak zanedbatelná, že Toffifee splňuje všechny požadavky evropských právních předpisů. Protože splňujeme požadavky nařízení (ES) 41/2009, můžeme Toffifee označovat jako „bezlepkové“ (neobsahuje více než 20 ppm lepku).

Jak dlouho Toffifee existuje?

Nápad na Toffifee se zrodil v roce 1973 v Německu.

Je Toffifee k dostání jinde ve světě?

Ano, Toffifee si můžete koupit a vychutnat ve více než 100 zemích na celém světě.

Jak vznikl název “Toffifee“?

Název je tvořen ze slov „Toffi“, což znamená karamel, a „Fee“, což je německý výraz pro vílu. Víla má přinášet štěstí. Splní vám přání, když si přejete lahůdku vyrobenou jen z těch nejlepších ingrediencí, a přinese vám chvíle potěšení.

Obsahuje Toffifee alkohol?

Ne. Toffifee neobsahuje žádný alkohol.