Nejčastější dotazy


Obsahuje Toffifee živočišné produkty?

Ze živočišných produktů Toffifee obsahuje pouze mléko a mléčné výrobky.

Je mezi složkami také želatina?

Ne, Toffifee želatinu neobsahuje.

Mám alergii na arašídy / mandle / jiné ořechy. Můžu jíst Toffifee?

Na obalu upozorňujeme, že Toffifee může obsahovat drobné části mandlí, arašídů a jiných ořechů. Toto upozornění je určeno lidem se závažnou alergií na ořechy a arašídy. Toffifee může obsahovat části těchto ořechů, přestože nejsou součástí receptury. Například arašídy mezi složky Toffifee nepatří, avšak dodavatelé ostatních složek mohou zpracovávat také arašídové výrobky.

Je Toffifee bez lepku?

Toffifee neobsahuje prakticky žádný lepek. Obsah lepku je natolik zanedbatelný, že Toffifee splňuje všechny evropské zákonné požadavky. Na základě požadavků nařízení (ES) č. 41/2009 můžeme Toffifee označovat údajem „bez lepku“ (obsah lepku max. 20 mg/kg).

Jak dlouho je už Toffifee na trhu?

Toffifee se na trhu objevilo v Německu v roce 1973. V roce 2002 byla založena dceřinná společnost v České Republice a na Slovensku, čímž započala oficiální distribuce Toffifee na český a slovenský trh.

Je možné Toffifee koupit po celém světě?

Ano, Toffifee se úspěšně prodává ve více než 100 zemích po celém světě.

Jak vlastně název „Toffifee“ vznikl?

Název se skládá ze slov „Toffi“ (karamel) a „Fee“, což v němčině znamená „víla“. Víla zde symbolizuje nositelku štěstí. Právě díky ní totiž může sladkost vyrobená pouze z těch nejlepších surovin vzniknout, a vy si tak můžete vychutnat chvíli potěšení.

Obsahuje Toffifee alkohol?

Ne, Toffifee alkohol neobsahuje.

Je Toffifee košer?

Ano, Toffifee je 100% košer.

Je Toffifee halal?

Ano, Toffifee je 100% halal.

Zpět na začátek

...there's so much fun in Toffifee!